r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Acompli Email & Calendar 1.0.13

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Acompli Email & Calendar to specyficzny klient poczty. Łączy ze sobą nasze maile, pliki w chmurze oraz kalendarz. Ma nam ułatwić zarządzanie czasem i wiadomościami.

Galeria programu

Aplikacja wspiera tylko wybrane konta pocztowe, wśród nich znajdziemy: Microsoft Exchange, Office 365, Google Apps, Gmail, iCloud, Yahoo, Outlook.com oraz Dropbox. Pozostałe chmury są dodawane wraz z kontem głównym (OneDrive -> Outlook, Dysk Google -> Gmail). Nie znajdziemy tu możliwości dodawania dowolnego konta IMAP czy też POP3/SMTP.

Acompli Email & Calendar wspiera ideę Inbox Zero. Za pomocą gestów w łatwy sposób usuniemy maile, bądź też zamienimy je w spotkanie dodane do kalendarza. Załączniki do wiadomości możemy czerpać z dodanych chmur bądź też poprzednich maili. Przy okazji poczty warto wspomnieć, że aplikacja pozwala przypisać oddzielny podpis dla każdego z kont.

Kalendarz oferuje nam podgląd tygodnia, miesiąca oraz widok agendy i dnia. W zarządzaniu czasem i pracą ma na pomóc także zakładka ludzie. Gromadzi ona informacje o kontaktach z którymi najczęściej korespondujemy.

Acompli Email & Calendar dostepny jest za darmo. W ciekawy sposób łączy naszą pocztę z kalendarzem. Nie znajdziemy w niej zaawansowanych opcji filtrowania czy też edycji maili, ale też nie takie jest jej zadanie. Jej przydatność zależy od tego jak podchodzimy do poczty i samej idei Inbox Zero.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.