Acoustic Bridge Acoustic Bridge 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Acoustic Bridge to niecodzienna aplikacja, która zainteresuje osoby często pracujące na różnych komputerach w sieci lokalnej - za jej pomocą będą one mogły przekierować dźwięk z jednego komputera na drugi.

Wszystko, czego potrzeba do przekierowania dźwięku są przynajmniej dwa komputery w sieci lokalnej i zainstalowanie omawianej aplikacji na każdym z nich. Następnie wystarczy ustawić program na komputerze ze źródłem dźwięku, aby ten był przekierowywany na drugą maszynę. W tym celu należy wskazać nazwę komputera oraz hasło (podawane przez sam program po uruchomieniu), aby móc cieszyć się muzyką lub powiadomieniami audio w innym miejscu w domu lub firmie.

Acoustic Bridge jest bardzo prosty w użyciu, a dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu nawet niedoświadczeni użytkownicy poradzą sobie z jego obsługą. Wśród opcji programu możemy dodatkowo zdefiniować bufor, port, przez który odbywać się będzie komunikacja oraz możliwość np. użycia bezstratnej kompresji audio.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!