Acronis Snap Deploy Acronis Snap Deploy 5.0.1993

Strona główna Windows Narzędzia Wirtualizacja
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Acronis Snap Deploy pozwala na udostępnianie obrazów w pełni skonfigurowanych systemów operacyjnych.

Narzędzie adresowane jest do osób, które musiałyby skonfigurować wiele systemów operacyjnych na poszczególnych komputerach zainstalowanych np. w przedsiębiorstwach, instytucjach rządowych czy szkołach. Dzięki swojej funkcji pozwala wykonać tę czynność raz, a następnie korzystać z przygotowanego obrazu, co sprawia, że użytkownik programu Acronis Snap Deploy zaoszczędzi bardzo dużo czasu.

Acronis Snap Deploy zawiera intuicyjny kreator, który przeprowadzi użytkownika przez kolejne kroki i wyeliminuje ryzyko popełnienia dużych błędów w trakcie konfigurowania systemu operacyjnego. Narzędzie obsługuje nie tylko komputery z systemem Windows, ale również tablety z popularnymi "okienkami", a nawet serwery Windows oraz Linux.

Warto dodać, że Acronis Snap Deploy zawiera wszystkie potrzebne narzędzia do instalowania jednego obrazu skonfigurowanego systemu operacyjnego na wielu komputerach, a następnie oferuje możliwość dostosowywania poszczególnych urządzeń do konkretnych zadań.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • W celu uzyskania wymaganej do uruchomienia programu testowego klucza licencyjnego należy dokonać bezpłatnej rejestracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!