Acrylic WiFi Home Acrylic WiFi Home 4.5.7716.24042

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Acrylic WiFi Home to darmowa edycja ciekawego i przydatnego narzędzia, służącego do monitorowania pasma radiowego wykorzystywanego przez sieci bezprzewodowe (tzw. WiFi).

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i dostarcza podstawowych informacji o wszystkich punktach dostępowych, w zasięgu których aktualnie się znajdujemy. Wyświetla ona listę, na której znajdziemy nazwy dostępnych sieci, adresy MAC, poziom sygnału, kanał, standard, maksymalna szybkość, a także dane o zabezpieczeniach. Ponadto Acrylic WiFi Home dostarcza w czasie rzeczywistym graficzną reprezentację siły sieci, z którą aktualnie jesteśmy połączeni.

Acrylic WiFi Home obsługuje sieci w częstotliwościach 2,4 oraz 5 Ghz, wspierając przy tym zabezpieczenia WEP, WPA i WPA2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!