reklama

Action Launcher z kolorowaniem ikon w wyszukiwarce

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Action Launcher to kolejna nakładka na system Android zmieniająca sposób uruchamiania programów, która wiele czerpie z Pixel Launchera. Po dużej aktualizacji w czerwcu, przyszedł czas na wprowadzenie funkcji, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości personalizacji.

Nowa wersja Action Launcher została oznaczona jako v30 i jak twierdzi twórca, przynosi ona największe zalety Pixel Launchera, na którym bazuje, wzbogacone o zaawansowane opcje dostosowania wyglądu do preferencji użytkownika. Wśród nowości znajdziemy widżet At a Glance, który zapewnia szybki dostęp do aktualnej daty, pogody oraz nadchodzących wydarzeń zapisanych w kalendarzu.

W poprzedniej aktualizacji do Action Launchera trafił dock z wyszukiwarką, który został umieszczony na dole ekranu. Można go było dostosować, wybierając m.in. kolor. Wraz z nową aktualizacją dock możemy jeszcze bardziej spersonalizować – wprowadzony został dedykowany edytor, który pozwala ustalić kolor ikon na docku. Usprawnień doczekało się również wsparcie dla Google Assistant.

Aktualizacja to oczywiście także poprawki błędów i ulepszenia stabilności. Twórca dodaje, że launcher będzie teraz odczuwalnie lepiej działał na Samsungu Galaxy S8 i Note 8.

Nową wersję Action Launcher znajdziecie już w naszej bazie aplikacji dla Androida. Jeśli już go używacie, to aktualizacja powinna pobrać się automatyczne z Google Play. Dostępny jest również Pixel Launcher, na którym Action Launcher jest w dużej mierze wzorowany.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić