Active@ Disk Image Lite Active@ Disk Image Lite 10.0

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Active@ Disk Image Lite to udostępniona bezpłatnie edycja ciekawego narzędzia, służącego do zarządzania kopiami zapasowymi danych zgromadzonych na dyskach twardych komputerów, laptopów, netbooków itp.

Program pomimo, iż posiada ograniczoną względem edycji komercyjnej funkcjonalność to bardzo dobrze sprawdza się w zastosowaniach domowych podczas archiwizacji danych zgromadzonych na dyskach twardych. Z jego pomocą możliwe jest wygodne stworzenie pełnej kopii zapasowej wszystkich plików z wskazanej przez użytkownika partycji, a także w razie potrzeby ich przywrócenie. Narzędzie pozwala kreować tzw. backupy danych na lokalnych dyskach i we wskazanych lokalizacjach sieciowych oraz nagrywać je na płyty CD/DVD.

Inne, nie mniej przydatne funkcje Active@ Disk Image Lite to wbudowany eksplorator obrazów, pozwalający wygodnie przeglądać zawartość wskazanej kopii zapasowej, a także zintegrowany emulator wirtualnych napędów, w których możemy zamontować utworzone wcześniej backupy i korzystać z nich w systemie Windows jak ze standardowych dysków. Nie zabrakło również opcji podziału backupu na mniejsze pliki (o ustalonym rozmiarze), zabezpieczania kopii hasłem, a także kompresji w celu zmniejszenia wyjściowego pliku z obrazem dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!