Active@ Hard Disk Monitor 5.0.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Active@ Hard Disk Monitor to ciekawe narzędzie służące do sprawdzania i monitorowania stanu dysków twardych. Pracuje w oparciu o technologię S.M.A.R.T., wyświetlając na bieżąco informacje o kondycji dysku oraz wielu jego istotnych parametrach (m.in. temperatura, całkowity czas pracy i wiele innych). Dodatkowo program oferuje zaawansowaną funkcję testowania, pozwalającą użytkownikowi wykryć wszystkie uszkodzone sektory na powierzchni dysku.

Active@ Hard Disk Monitor wykorzystywany może być także jako narzędzie do obserwacji podstawowych parametrów nośnika podczas jego pracy. Służy temu opcja wykresów, która w czytelny sposób prezentuje temperaturę dysku w danym okresie czasu (wersja bezpłatna ogranicza ten okres jedynie do godziny) podczas np. kopiowania dużych plików lub innych operacji obciążających urządzenie. W momencie osiągnięcia krytycznego stanu wyświetlane jest ostrzeżenie w postaci pop-upa (wersja PRO oferuje ponadto możliwość wysyłania maila z powiadomieniem). Active@ Hard Disk Monitor uruchamiany może być wraz z systemem operacyjnym. O jego obecności informuje ikona w zasobniku systemowym, która wyświetla aktualną temperaturę dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!