Active@ ISO Burner Active@ ISO Burner 4.0

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Active@ ISO Burner to udostępnione bezpłatnie, bardzo proste w obsłudze narzędzie do nagrywania obrazów płyt CD/DVD/BD/HD-DVD.

Program wyposażony został w zestaw podstawowych funkcji, które w zupełności wystarczą do skutecznego wypalania na nośnikach optycznych obrazów dysków zapisanych w jednym z najpopularniejszych formatów. Active@ ISO Burner pozwala użytkownikowi definiować tryb nagrywania (Track-At-Once, Session-At-Once, Disc-At-Once PQ lub Disc-At-Once raw PW), szybkość zapisu czy ilość wykonywanych kopii. Nie zabrakło również opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu.

Active@ ISO Burner wspiera sterowniki SPTI, SPTD, ASPI, pozwala przeprowadzać wypalanie w trybie testowym, a także weryfikować poprawność zapisanych na płycie danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!