r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Active port forwarder 0.8.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Active port forwarder to stworzone przez Polaka, stabilne i bezpieczne narzędzie do tunelowania połączeń, działające w oparciu o model klient-serwer. Kierowane jest ono do wszystkich tych użytkowników, którzy nie posiadają publicznego adresu IP, a mimo to chcieliby udostępnić w sieci własne usługi (np. serwer HTTP, FTP itp.).

Tunelowane przy użyciu Active port forwarder dane są kompresowane i szyfrowane, a wykorzystanie jednego stałego kanału sterowania/danych z kontrolą przepływu i buforowaniem pakietów zapewnia zarówno niezłą wydajność jak i małe opóźnienia. W ten sposób można się nie tylko łączyć przez konsolę ze zdalną maszyną, ale też sięgnąć po X2go, by uzyskać zdalny dostęp do pulpitu.

Korzystanie z APF wymaga zainstalowania oprogramowania serwerowego na maszynie z publicznym adresem IP (np. jakimś własnym VPS-em) i oprogramowania klienckiego na maszynie znajdującej się za zaporą sieciową. Klienta i serwer uruchamiamy z konsoli. Dokumentacja jest dość przejrzysta, zawiera przykłady, więc konfiguracja nie powinna sprawić żadnych kłopotów osobom, które potrafią korzystać z narzędzi bez interfejsów graficznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hexenhammer   4 #2 04.12.2016 04:13

@hesperus: IObit Malware Fighter 4.4 Pro (Pro ma antywirusowy moduł Bitdefendera) nic nie wykrył, a raczej przewrażliwiony jest niż nie wykrywający (co jakiś czas zgłaszam jakiegoś false positive, do tej pory Bitvise SSH Client\Server, Clover, czy RouterPassView, takiego pakietu Metasploit czy NeXpose to Chińczyki z IObita mimo wszelkich tłumaczeń nie zgodziły się dodać do false positivów, mimo, że to oficjalny pentesting software xD, także o Mirai Source Code nawet nie było co ich pytać xD

hesperus   4 #1 22.01.2014 22:53

"Plik Active port forwarder 0.8.4.zip jest złośliwy i został zablokowany przez Chrome."

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.