r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ActiveXperts Network Monitor 2017 851.8021

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ActiveXperts Network Monitor jest zaawansowanym monitorem sieciowym, pozwalającym na kontrolowanie praktycznie wszystkich aspektów sieci LAN, WAN, serwerów, stacji roboczych i urządzeń IP.

Program umożliwia monitorowanie wielu serwerów jednocześnie, pracujących pod kontrolą różnych systemów, w tym Windows, Novell, Unix i Linux, serwerów webowych, używających protokołów HTTP, HTTPS i uwierzytelniania NTLM, serwerów pocztowych SMTP/POP3, baz danych, dzienników zdarzeń, stanu twardych dysków, zużycia zasobów systemowych, a także użytkowników i grup usług katalogowych Active Directory i Novell NDIS oraz szerokiej gamy protokołów IP.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość wyświetlenia bieżącego stanu sieci za pośrednictwem specjalnie przygotowanej witryny WWW, tworzenia raportów i pisania nowych kontrolek monitorujących.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty w obsłudze i konfiguracji, posiada rozbudowaną dokumentację, odrębne panele konfiguracyjne
Brak polskie wersji
ocena użytkownika

Program do monitorowania sieci. Współpracuje z praktycznie każdą popularną technologią, pozwala na śledzenie działania połączeń, oprogramowania, usług, protokołów, baz danych, czy sprzętu. Program opiera się na definiowanej liście zadań, sprawdzanych w odstępach czasowych. Zaletą jest odrębny panel konfiguracyjny dla każdej listy zadań. Plus za możliwość korzystania ze skryptów SSH czy PowerShell, tworzenie raportów oraz kreator szybkiej konfiguracji, a także monitorowanie warunków zewnętrznych i wewnętrznych (wilgotność, światło itp.)

22.10.2015 14:34 | Recenzja do wersji 2015 830.50915

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #4 11.05.2017 00:26

Świetny monitor sieciowy, bardzo często aktualizowany... szkoda tylko, że wersja testowa.

darek719   41 #3 29.10.2015 11:27

Prosty w obsłudze, super program :p

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 28.06.2015 00:52

Jakoś na początku nie mogłem przekonać się do tego programu, ale jeden z moich praktykantów używał go i... okazało się, że to świetne narzędzie.

  #1 27.10.2010 11:36

a za kim idzie ten program?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.