reklama

Activision wypuszcza Call of Duty: Strike Team na urządzenia z systemem iOS

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Activision postanowiła zaskoczyć fanów serii Call of Duty, jeszcze przed listopadem prezentując im kolejną grę w ramach marki. Dla nowszych urządzeń z systemem iOS (bez iPhone'a 4 i iPodów Touch 4 generacji) wypuszczono przenośne CoD: Strike Team, połączenie strzelanki ze strategią czasu rzeczywistego. Dzieło powstało w The Blast Furnace, studiu uformowanym przez wydawcę w zeszłym roku.

Call of Duty: Strike Team oferuje zabawę w dwóch trybach, dodatkowo dając możliwość przełączania się w dowolnej chwili między widokiem taktycznym i FPP. Opcja fabularna zabiera nas do roku 2020, byśmy poprowadzili elitarny oddział wojskowy, który ruszył w pogoń za odpowiedzialnymi za atak terrorystyczny na USA, a jest też zręcznościowy tryb walki z kolejnymi falami przeciwników o jak najlepsze miejsce w światowym rankingu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama