ActivityWatch ActivityWatch 0.8.4

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ActivityWatch to oprogramowanie do automatycznego śledzenia czasu, jaki użytkownik przeznacza na wykonywanie rozmaitych czynności podczas codziennego korzystania z komputera.

Po zainstalowaniu ActivityWatch będziemy mogli sprawdzić, które aplikacje uruchamiamy najczęściej, jakie strony internetowe odwiedzamy w pierwszej kolejności, ile godzin poświęcamy na oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz granie w gry wideo. Wszystkie te informacje zostaną przedstawione w przejrzystej formie za pomocą interfejsu webowego, do którego zyskamy dostęp zaledwie jednym kliknięciem.

ActivityWatch ma stanowić ciekawą alternatywę dla RescueTime, ManicTime, WakaTime oraz innych, podobnych narzędzi. Celem takich aplikacji jest to, by użytkownik zwiększył swoją wydajność, mając świadomość, ile czasu marnuje na wykonywanie bezproduktywnych czynności (mowa chociażby o „scrollowaniu” Facebooka).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!