Activy Activy 4.9.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Activy pozwala wszystkim użytkownikom smartfonów i tabletów na dołączenie do Rowerowego Wyzwania dla pracodawców, biurowców, uczelni, znajomych i nie tylko. Wystarczy rower i smartfon.

Zasady programu

A gdyby tak jazda na rowerze miała zachęcić nas do rywalizacji? Takie pytanie być może zadali sobie twórcy programu Activy, bowiem mamy tutaj do czynienia z narzędziem, w którym za jazdę na rowerze zdobywamy rozmaite punkty, poziomy i odznaki, które możemy wymienić na nagrody lub dzięki nim wesprzeć rozmaite akcje charytatywne.

Activy może pełnić funkcję narzędzia motywującego. Obserwując postępy innych użytkowników będziemy chcieli uzyskać lepsze rezultaty, ale nie będzie to możliwe bez aktywności rowerowej. Poszczególne wyzwania mają charakter otwarty (dla wszystkich) lub zamknięty (dla wybranych użytkowników, np. znajomych z biura); można je zaliczyć na przykład w drodze do pracy.

Warto dodać, że Activy pozwala na zapisywanie swoich przejazdów, a także oferuje dostęp do rankingów indywidualnych, zespołowych lub grupowych.

Najważniejsze cechy:

  • weź udział w Rowerowym Wyzwaniu
  • jedź na rowerze do pracy i zaliczaj rozmaite wyzwania
  • zdobywaj punkty i odznaki, by zdobywać nagrody i wspierać cele charytatywne
  • porównaj swoje wyniki z rezultatami innych użytkowników
  • aplikacja jest w pełni darmowa

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!