Ad Muncher Ad Muncher v4.94

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja Ad Muncher to program, który pozwala na automatyczne blokowanie reklam zawartych na stronach internetowych, a także innych elementów na nich umieszczonych. Dzięki temu użytkownik może zaoszczędzić transfer internetowy, przyśpieszyć wczytywanie stron internetowych i działanie przeglądarki, a także zablokować działanie skryptów śledzących.

Program był przez wiele lat bardzo popularny, lecz płatny. Dopiero niedawno nowy właściciel zdecydował się na jego udostępnienie zupełnie za darmo. Aplikacja integruje się z popularnymi przeglądarkami internetowymi, oferując opcję blokowania elementów na stronach za pomocą specjalnego paska narzędziowego. Główne okno programu zawiera log ostatnio blokowanych elementów. Użytkownik może w zakładce „My filters” dodawać własne reguły, także z uwzględnieniem wyrażeń regularnych. Domyślnie program korzysta z list udostępnianych przez producenta, są one aktualizowane raz w tygodniu. Ad Muncher może również służyć do zastępowania słów na stronach, a więc np. stosowania swoistego, uproszczonego „cenzora”, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Rozbudowane ustawienia pozwalają na skonfigurowanie wielu aspektów działania programu. Program może automatycznie usuwać np. muzykę odtwarzaną w tle, obrazki, blokować automatyczne przeładowanie stron, chronić przeglądarkę przed zmianą ikony ulubionej strony, usuwać treści przeznaczone dla dorosłych, a także wstawiać swój autorski napis w miejsce blokowanych elementów. Aplikacja zajmuje się ponadto blokowaniem wyskakujących okienek, obsługuje ona aktualizacje automatyczne, czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarek, a także skróty klawiaturowe. Dzięki liście filtrów użytkownik może zarządzać, które programy mają być filtrowane. Możliwe jest także zapisywanie i ładowanie konfiguracji do pliku, a w razie problemów przywrócić ją do ustawień domyślnych.

Uwaga!

  • Program w aktualnej wersji nie jest w stanie filtrować ruchu sieciowego w przypadku przeglądarki Internet Explorer 11. Autorzy zapowiadają, że ulegnie to zmianie wraz z kolejnymi aktualizacjami tego projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Mały ,skuteczny
Brak polskiej wersji
ocena użytkownika
17.07.2016 10:09 • Recenzja do wersji v4.94

Pozwoliłem sobie częściowo spolszczyć program
Do pobrania z mojego dysku internetowego

https://dysk.onet.pl/link/b92fp

Sory za ewentualne błędy
W miarę wolnego czasu - reszta
Miłego przeglądania netu bez reklam

szybki, lekki, skuteczny, dobrze radzi sobie z reklamami "Flash", nic dodać nic ująć
brak
ocena użytkownika
25.02.2015 23:09 • Recenzja do wersji v4.94

Cóż można rzec, bez tego programu nie wyobrażam sobie surfowania po stronach internetowych, gdzie reklamy są zamieszczane wszędzie gdzie popadnie. Program jest lekki i po instalacji nawet nie czuć że program cały czas chodzi. Miałem z nim jeden problem z programem 1password, ale nie było problemem aby rozwiązać ten problem. Cóż mogę więcej napisać, osobiście odkąd AdMuncher jest darmowy, to po instalacji systemu ten program jest podstawą. :)