r   e   k   l   a   m   a
reklama

Ad-Aware 2007 Free dostępne!

Strona główna Aktualności

O autorze

Obok premiery Total Commander 7.0 pojawiła się również długo oczekiwana stabilna wersja aplikacji Lavasoft Ad-Aware 2007 przeznaczonej do usuwania z komputera szpiegującego oprogramowania (spyware, adware).

W wersji 2007 wprowadzono szereg zmian dotyczących poprawienia skuteczności i szybkości działania całej aplikacji. Ulepszono między innymi zaawansowaną technologię CSI wykrywającą głęboko ukryte oprogramowanie malware oraz inne szkodniki. To co większość użytkowników zauważy na pierwszy rzut oka to całkowicie odświeżony interfejs programu, który jest teraz bardziej przejrzysty i intuicyjny. Kolejną nowością jest wprowadzenie zaawansowanego harmonogramu zadań, który pomoże nie tylko zadbać o stałe aktualizacje bazy narzędzia, ale również przeprowadzi w skazanych porach skanowanie systemu.

Najnowszą wersję programu Ad-Aware 2007 Free 7.0.1.2 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMy -> Bezpieczeństwo -> Programy antyspyware

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów