AdRem MyNet Toolset 1.0.0.116

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AdRem MyNet Toolset to kompletne narzędzie do diagnostyki sieci lokalnej. Program pozwala wykryć strukturę sieci, podaje informacje o jej węzłach i prezentuje wszystkie zdobyte dane na intuicyjnej mapie.

MyNet Toolset pozwala wykryć różne typy węzłów, w tym komputery z Windowsem, NetWare, macOS, Linuksem, różnymi odmianami BSD, większość sieciowych drukarek, switchy, routerów oraz różne inne maszyny, korzystające z UPnP. W miarę możliwości program przedstawi je wszystkie na graficznej mapie, z której poziomu można przeglądać podstawowe informacje o każdym z odnalezionych urządzeń i uruchomić na nich narzędzia diagnostyczne lub nawiązać połączenie. Program oczywiście przeskanuje otwarte porty i wykryje działające na urządzeniach usługi.

Ponadto program pozwala znaleźć konkretne węzły i urządzenia w sieci.

Program wymaga do działania środowiska Adobe AIR.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

NetCrunch Tools – darmowy niezbędnik do diagnozowania sieci

12
08.11.2016  •  Anna Rymsza

NetCrunch Tools to program, który powinien mieć przy sobie każdy pracujący z sieciami. W jednym pakiecie znajduje się cały zestaw niezbędnych narzędzi do diagnostyki sieci. Programy zostały wyposażone w intuicyjny interfejs, podkreślający najważniejsze informacje, dzięki czemu korzysta się z nich o wiele przyjemniej, niż z narzędzi konsolowych. NetCrunch Tools jest dostępny za darmo bez ograniczeń, trzeba jedynie się zarejestrować. W zestawie znajdują się praktyczne narzędzia, z których część na pewno jest Wam znana. Na przykład Ping, wykorzystywany do testowania dostępności hostów i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kost   5 #2 15.11.2017 12:34

Działa. Polecam.

Dementor   37 #1 10.05.2017 08:01

W pełni udane narzędzie do diagnostyki sieci lokalnej, i to za darmo.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję