AdRem MyNet Toolset 1.0.0.116

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AdRem MyNet Toolset to kompletne narzędzie do diagnostyki sieci lokalnej. Program pozwala wykryć strukturę sieci, podaje informacje o jej węzłach i prezentuje wszystkie zdobyte dane na intuicyjnej mapie.

MyNet Toolset pozwala wykryć różne typy węzłów, w tym komputery z Windowsem, NetWare, macOS, Linuksem, różnymi odmianami BSD, większość sieciowych drukarek, switchy, routerów oraz różne inne maszyny, korzystające z UPnP. W miarę możliwości program przedstawi je wszystkie na graficznej mapie, z której poziomu można przeglądać podstawowe informacje o każdym z odnalezionych urządzeń i uruchomić na nich narzędzia diagnostyczne lub nawiązać połączenie. Program oczywiście przeskanuje otwarte porty i wykryje działające na urządzeniach usługi.

Ponadto program pozwala znaleźć konkretne węzły i urządzenia w sieci.

Program wymaga do działania środowiska Adobe AIR.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!