Adapter Adapter 2.1.2.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Konwersja audio i wideo
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Adapter to darmowy konwerter plików wideo i audio przeznaczony dla systemu Windows. Program obsługuje pliki w formacie AVI, FLV (Flash), pozwala również na konwersję plików audio WAV do formatu MP3 czy MP4.

Adapter oferuje również możliwość wyboru typ urządzenia, na potrzeby którego ma być przekształcony materiał. Tym sposobem użytkownik posiada szybki dostęp do ustawień konwersji dedykowanych dla urządzeń przenośnych firmy Apple (iPod, iPhone, iPad), PSP i PS3 Sony, Zune i Xboksa Microsoftu, Nintendo Wii czy BlackBerry. Materiały mogą być dodawane z dysku komputera, lub jako linki URL (w przypadku serwisu YouTube). Gotowe pliki są zapisywane w podanej przez użytkownika lokalizacji lub bezpośrednio przenoszone do biblioteki iTunes. Po zakończeniu pracy można do nich przejść otwierając okno Findera z poziomu Adaptera.

Program pozwala na podgląd filmów w niewielkim oknie stylizowanym na telewizor. Dodatkowo autorzy wyposażyli narzędzie w możliwość przekształcania w ograniczony sposób materiałów graficznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty i przejrzysty interfejs, szybki w działaniu
brak
ocena użytkownika
28.09.2016 15:09 • Recenzja do wersji 2.1.2.0

Program jest łatwy w obsłudze, brak polskiego języka nie przeszkadza. Plus za prosty i czytelny interfejs oraz pobieranie z Youtube. Kilka minut pracy w programie i można dojść do wprawy. Konwersja to tylko kilka kliknięć. Program godny polecenia.