r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adblock Browser 1.5.3

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe

Adblock Browser to przeglądarka internetowa, której głównym zadaniem jest ograniczenie wyświetlanych przez strony reklam. W przeglądarkę wbudowano moduł blokujący, co pozwala zaoszczędzić transfer, a także przestrzeń na ekranie.

Galeria programu

W Adblock Browser znajdziemy najważniejsze opcje typowe dla przeglądarek internetowych takie jak: przeglądanie stron w kartach, menadżer pobierania, historia, a także ekran startowy, który wyświetla ostatnio odwiedzane witryny i listę ulubionych.

Nie brakuje tu funkcji dodawania stron do zakładek. Niestety zabrakło znanego z Androidowej wersji trybu czytnika. Adblock Browser obsługuje wiele wyszukiwarek, jak również dodawanie wyszukiwarki z aktualnie przeglądanej strony internetowej.

Adblock Browser jest udostępniany zupełnie za darmo. Przeglądarka jest dostępna w języku polskim. Niestety ubogie możliwości sprawiają, że ciężko uczynić z niej główną przeglądarkę. Brakuje także dobrego wsparcia dla większych ekranów iPhonów 6 + oraz iPadów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przeglądarka Adblock Browser zablokuje reklamy na iOS i Androidzie

2
OPROGRAMOWANIE 08.09.2015 | Paweł Piskurewicz (szaweł)

O przeglądarce mobilnej od twórców bardzo popularnego dodatku AdBlock Plus wspominaliśmy już kilka miesięcy temu. Wtedy to pojawiła się testowa wersja programu przeznaczona dla systemu Android. Dziś Adblock Browser już w wersji stabilnej zawitał do sklepów AppStore i Google Play. Jest to ważne wydarzenie zwłaszcza z perspektywy użytkowników iOS. Adblock Browser jest pierwszą przeglądarką, która w tak łatwy sposób pozwala na blokowanie reklam, co poza zwiększeniem czytelności niektórych stron pozytywnie wpłynie także na czas wczytywania i zużyty transfer. Choć wraz z premierą iOS 9 blokowanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 11.05.2016 20:27

lolowe, bo to nic nie pomaga, tak jak Adblock Browser na androida. Gówno nic nie pomaga, bo zainstalowałam to, żeby mi hamowało reklamy to i tak nie jestem z tego zadowolona. Daję 1 gwiazdkę. Albo nawet w ogóle.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.