r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adium 1.2.6, czyli Gadu, ICQ, Jabber i inne pod Mac OS X

Strona główna Aktualności

Ukazała się nowa wersja najpopularniejszego komunikatora internetowego przeznaczonego dla systemu Mac OS X - Adium.

Aplikacja pozwala na komunikowanie się z takimi sieciami jak nasz rodzimy Gadu-Gadu, a także AIM, ICQ, Novel Groupwise, MSN Messenger, Yahoo IM, Google Talk oraz Jabber. W Adium zaimplementowano również możliwość prowadzenia video czatów przy wykorzystaniu technologii Flash stworzonej przez MeBeam.

W wydaniu oznaczonym jako 1.2.6 zaktualizowano między innymi bibliotekę libpurple do wersji 2.4.3 oraz poprawiono mechanizm łączenia się do ICQ, obsługę wiadomości w formacie UTF-8 z sieci Yahoo, czy też mechanizm ochrony przed niechcianymi wiadomościami w MyspaceIM. Naprawiono również usterkę w zapamiętywaniu pozycji okien po ponownym uruchomieniu programu, a także wyeliminowano błąd objawiający się samoczynnym rozpocznaniem rozmowy z kontaktem MSN, podczas gdy jego status ulegnie zmianie.

Więcej informacji na temat programu, w tym szczegółową listę zmian, można znaleźć na stronie domowej projektu. Tam również dostępne są paczki instalacyjne dla systemu Mac OS X.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.