r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Acrobat 8 postawi na pracę grupową

Strona główna Aktualności

Adobe Systems wyda w listopadzie nową wersję Acrobat - swojego flagowego oprogramowania do obsługi plików PDF. Wersja ta będzie oznaczona numerem 8, a jej najważniejsza nowość ma pochodzić od Macromedii, która niedawno została przejęta przez Adobe. Równocześnie z uaktualnieniem produktu Acrobat, firma uruchomi także nową usługę Acrobat Connect, która umożliwi prowadzenie konferencji on-line i wspólnej pracy z plikami.

Adobe zapowiada, że w przyszłości będzie bardziej skupiać się na narzędziach do pracy grupowej. Sam Acrobat Connect to nieco zmodyfikowany i przechrzczony Macromedia Breeze. Connect umożliwi nie tylko udostępnianie pliku, ale także podgląd całego pulpitu, jak również chat. Usługa będzie hostowana na serwerach Adobe, w związku z tym będzie trzeba za nią zapłacić - 39 dolarów za miesiąc lub 395 dolarów za rok. Tak brzmi oferta dla klientów indywidualnych, duże firmy zaś otrzymają korzystniejszą opcję zakupu własnego oprogramowania serwerowego i hostowania usługi u siebie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.