r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Acrobat Connect Pro 7 oficjalnie wydany

Strona główna Aktualności

Adobe poinformowało o wydaniu nowej wersji programu Adobe Acrobat Connect Pro, systemu zarządzania konferencjami sieciowymi.

Acrobat Connect Pro zawiera wiele nowych funkcji do zarządzania konferencjami internetowymi, takich jak: opcje archiwizacji i edycji zarejestrowanych spotkań, nowe funkcje sygnalizacji obecności umożliwiające integrację z popularnymi komunikatorami oraz narzędzia do zapewniania zgodności z przepisami i raportowania.

Rozszerzenia w zakresie e-nauczania to między innymi pokoje konferencyjne umożliwiające uczniom i studentom osobne spotkania w obrębie wirtualnych klas, szybkie tworzenie treści wideo, integracja z systemami zarządzania nauczaniem (LMS - Learning Management Systems) firm Blackboard i SumTotal oraz narzędzia do monitorowania i organizowania wirtualnych klas. Użytkownicy mogą w prosty sposób dostosowywać szkolenia lub spotkania, tak by przyciągnąć uwagę uczestników i ułatwić im przyswajanie wiedzy.

Adobe Connect Pro w połączeniu z aplikacją Adobe Presenter pozwala użytkownikom przeprowadzać konferencje internetowe wzbogacone o prezentacje Flash.

Na stronach Adobe pobrać można na razie jedynie testową wersję Acrobat Connect Pro 6, kupić nową wersję będzie można kupić jeszcze w maju. Niestety nie jest na razie planowana polska edycja. Więcej na temat nowej wersji Adobe Acrobat Connect Pro znaleźć można na stronie Adobe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.