Adobe Acrobat DC – PDF Reader

Strona główna Android Biuro i firma Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kto nie zna najpopularniejszego w świecie czytnika plików PDF? Adobe Reader zyskał niezwykłą popularność na komputerach PC, musiał więc pojawić się również i dla Androida. Aplikacja automatycznie indeksuje otwierane w niej dokumenty i zapamiętuje ich lokalizację, dzięki czemu po jej otwarciu można szybko otworzyć każdy dokument.

Przeglądarka pozwala również na usuwanie plików, ich przenoszenie, kopiowanie i zmianę nazwy, jest to więc podstawowy manager dla plików PDF. Otwieranie dokumentów nie jest jedyną funkcją aplikacji. Dzięki integracji z chmurą Adobe, możliwe jest umieszczenie w niej plików i dostęp w każdej chwili (wymagane konto Adobe). Czytnik umożliwia wyszukiwanie określonej frazy, a także dodawanie formatowanych notatek, dopisków, oraz odręcznych podpisów.

Przeglądane pliki użytkownik może udostępnić za pomocą mechanizmu systemowego, lub przekazać do drukowania w usłudze Google Cloud Print. Niewątpliwymi zaletami są dostępność trybu nocnego, oraz blokowanie jasności ekranu na stałym poziomie. Czytnik jest w stanie otwierać nawet duże i rozbudowane dokumenty PDF, niestety w takim wypadku trzeba liczyć się z spadkami wydajności na słabszych urządzeniach i brakiem płynności podczas przewijania dokumentu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Acrobat Reader DC otworzy dokumenty w kartach

17
19.10.2015  •  Anna Rymsza

Październikowa aktualizacja Acrobata DC przynosi kilka drobnych zmian, które ułatwią nam życie. Najbardziej widoczną jest możliwość otwierania kilku dokumentów w kartach. Można oczywiście wrócić do pracy z kilkoma oknami, przechodząc do ustawień programu lub z pomocą skrótu klawiszowego (Control+K na Windowsie, Command+K na Macu). Ponadto poprawione zostały notatki, które działają szybciej i wyglądają nieco ładniej. Podczas pracy grupowej można łatwo odpowiedzieć na komentarz umieszczony na „żółtej karteczce”. Odświeżony został także interfejs narzędzia do łączenia kilku plików PDF,…

Nowy Adobe Reader łączy się z dokumentową chmurą

47
07.04.2015  •  Anna Rymsza

Zapowiadana w marcu kolejna chmura firmy Adobe już działa. W lany poniedziałek uruchomiona została Document Cloud, zaktualizowane zostały także aplikacje mobilne, a dobrze znany Adobe Reader został wydany w wersji Adobe Acrobat Readera DC (czyli Document Cloud). Wciąż można pobrać także starego Readera, bez możliwości połączenia z chmurą i z klasycznym interfejsem. Reader DC wraz z możliwością połączenia z Document Cloud zyskał nowy interfejs, a w nim narzędzia do pracy zespołowej, czyli możliwość komentowania dokumentów, dodawania notatek, podświetlanie tekstu oraz rysowanie linii,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji