Adobe Acrobat 8.0 Professional do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Dostępna jest już do pobrania najnowsza wersja programu Adobe przeznaczonego do tworzenia i obróbki dokumentów - Acrobat 8.0 Professional.

Dokumenty Adobe PDF zachowują dokładny wygląd i zawartość oryginałów, wraz z ich czcionkami i grafikami; mogą być drukowane, wysyłane pocztą elektroniczną lub udostępniane w Internecie. Dokumenty PDF mogą być wyświetlane na platformach Microsoft Windows, Mac OS, Linux czy też na platformach mobilnych (WM, PalmOS, Symbian).

Dzięki zautomatyzowanemu zestawowi narzędzi do przeglądania i komentowania można przeglądać dokumenty, dodawać komentarze, zatwierdzać dokumenty za pomocą podpisów elektronicznych i wykonywać wiele innych czynności przy pomocy poczty elektronicznej lub przeglądarki internetowej.

Wśród wielu nowości w Acrobat 8.0 Professional znajdziemy między innymi odświeżony, bardziej intuicyjny interfejs, lepszą konwersję plików w formatach AutoCAD do PDF, możliwość trwałego usuwania niechcianych informacji znajdujących się np. w komentarzach formatu PDF, archiwizacja poczty do formatu PDF współpracująca z klientem pocztowym Microsoft Outlook i narzędziem do pracy grupowej Lotus Notes czy zapisywanie plików w formacie Microsoft Word. Dostępna jest również opcja umożliwiająca aktywację zaawansowanych możliwości dla darmowego czytnika Adobe Reader, pozwalająca na zapis elektronicznych form w trybie offline.

Najnowszą wersje testową Acrobat 8.0 Professional można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Skład publikacji DTP

© dobreprogramy
s