Adobe Acrobat Reader 18.01.15

Strona główna iOS Biuro i firma Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Adobre Reader, tak jak jego desktopowa wersja, to przede wszystkim czytnik plików PDF. W wersji mobilnej autorzy skupili się na kilku najważniejszych funkcjach, by korzystanie z aplikacji było możliwie przyjemne przy specyfice systemów mobilnych, a dodatkowe, raczej zbędne, możliwości zostały pominięte.

Nie oznacza to jednak, że aplikacja jest niekompletna. Podczas przeglądania plików można wprowadzać różnego rodzaju wyróżnienia tekstu, następnie dodać odręczny podpis, a na koniec dodać notatkę tłumaczącą wprowadzone oznaczenia.

Funkcją zasługującą na uwagę jest niewątpliwie dostęp do serwisu Acrobat.com, oferującego dostęp do schowka na prywatne dokumenty - dla każdego użytkownika przeznaczono darmowe 5 GB miejsca, oferujące przechowanie plików w wybranych formatach (prócz popularnego formatu PDF, to również dokumenty ODT i pliki pakietu MS Office, wybrane najpopularniejsze pliki graficzne i dźwiękowe, a nawet pliki AutoCAD, czy Illustratora). By móc korzystać z tego serwisu wystarczy się wcześniej zarejstrować na stronie i podać dane konta w aplikacji.

Adobe Reader w pewnym stopniu integruje się też z systemem, dzięki czemu np. bezpośrednio z Safari możemy przejść do Readera i tam przeglądać otwarty dokument.

Dla abonentów płatnej subskrypcji pojawiają się dodatkowe możliwość jak np. konwersja plików do popularnego formatu własnościowego pakietu MS Office (tańsza subskrypcja ExportPDF i droższa oferująca wszystkie usługi CreatePDF - więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie Acrobat.com). Aplikacja dodatkowo integruje się z chmurą Dropbox

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Acrobat Reader DC otworzy dokumenty w kartach

17
19.10.2015  •  Anna Rymsza

Październikowa aktualizacja Acrobata DC przynosi kilka drobnych zmian, które ułatwią nam życie. Najbardziej widoczną jest możliwość otwierania kilku dokumentów w kartach. Można oczywiście wrócić do pracy z kilkoma oknami, przechodząc do ustawień programu lub z pomocą skrótu klawiszowego (Control+K na Windowsie, Command+K na Macu). Ponadto poprawione zostały notatki, które działają szybciej i wyglądają nieco ładniej. Podczas pracy grupowej można łatwo odpowiedzieć na komentarz umieszczony na „żółtej karteczce”. Odświeżony został także interfejs narzędzia do łączenia kilku plików PDF,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję