Adobe Acrobat Reader DC Adobe Acrobat Reader DC 2017.009.20044

Strona główna Mac Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Adobe Acrobat Reader DC (Document Cloud) to następca popularnej i bezpłatnej przeglądarki dokumentów PDF, przeznaczona do pracy z chmurą firmy Adobe.

Aplikacja poza możliwością otwierania plików PDF pozwala również na ich drukowanie oraz przeprowadzenie podstawowych czynności redakcyjnych, jak dodawanie komentarzy, mierzenie odległości, kątów i pola, dodawanie stempli i zarządzanie certyfikatami. Połączenie z chmurą DC pozwoliło na dodanie do programu możliwości pracy zespołowej. Dzięki usłudze Mobile Link, która towarzyszy nowej chmurze, możliwe jest otwieranie niedawno używanych dokumentów na innych urządzeniach bez kopiowania i przesyłania ich pocztą – po prostu pojawią się na liście plików w aplikacji mobilnej lub Readerze DC na innym komputerze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Reader DC będzie korzystał także z usług sieciowych innych producentów. W programie już znalazła się możliwość odczytywania plików z SharePointa, więcej typów kont pojawi się w kolejnych wersjach programu.

Adobe Acrobat Reader odczytuje pliki PDF z formularzami, umożliwiając ich wygodne wypełnianie, z zachowaniem oryginalnego wyglądu, czcionki, kolorystyki i grafiki. Podobnie jak aplikacje mobilne, program umożliwia łatwe wypełnianie formularzy i skorzysta przy tym z podpowiedzi. Adobe Reader DC Sprawnie radzi sobie również z zaszyfrowanymi materiałami i cyfrowym podpisem, wszelkiego typu treściami miltumedialnymi i modelami 3D w dokumentach. Znacznie ułatwione zostało także dodawanie podpisów cyfrowych bądź inicjałów do wysyłanych plików.

Podstawowa wersja programu pozwala na przeglądanie plików, komentowanie, dodawanie certyfikatów oraz korzystanie z „linijki”. Bardziej zaawansowane funkcje, jak łączenie dokumentów, optymalizacja skanów, porównywanie dokumentów, przygotowywanie formularzy, zaawansowane drukowanie czy tworzenie indeksów wymagają kupienia abonamentu w Document Cloud.

W Polsce niestety dostępny jest tylko wyższy abonament, czyli Acrobat Pro DC, kosztujący 18,44 euro miesięcznie, jeśli zobowiążemy się do płacenia przynajmniej przez rok. Można także wykupić dostęp do Acrobata Pro tylko na jeden miesiąc za 30 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!