r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Acrobat Reader DC 2017.009.20044

Strona główna Mac Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Adobe Acrobat Reader DC (Document Cloud) to następca popularnej i bezpłatnej przeglądarki dokumentów PDF, przeznaczona do pracy z chmurą firmy Adobe.

Galeria programu

Aplikacja poza możliwością otwierania plików PDF pozwala również na ich drukowanie oraz przeprowadzenie podstawowych czynności redakcyjnych, jak dodawanie komentarzy, mierzenie odległości, kątów i pola, dodawanie stempli i zarządzanie certyfikatami. Połączenie z chmurą DC pozwoliło na dodanie do programu możliwości pracy zespołowej. Dzięki usłudze Mobile Link, która towarzyszy nowej chmurze, możliwe jest otwieranie niedawno używanych dokumentów na innych urządzeniach bez kopiowania i przesyłania ich pocztą – po prostu pojawią się na liście plików w aplikacji mobilnej lub Readerze DC na innym komputerze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Reader DC będzie korzystał także z usług sieciowych innych producentów. W programie już znalazła się możliwość odczytywania plików z SharePointa, więcej typów kont pojawi się w kolejnych wersjach programu.

Adobe Acrobat Reader odczytuje pliki PDF z formularzami, umożliwiając ich wygodne wypełnianie, z zachowaniem oryginalnego wyglądu, czcionki, kolorystyki i grafiki. Podobnie jak aplikacje mobilne, program umożliwia łatwe wypełnianie formularzy i skorzysta przy tym z podpowiedzi. Adobe Reader DC Sprawnie radzi sobie również z zaszyfrowanymi materiałami i cyfrowym podpisem, wszelkiego typu treściami miltumedialnymi i modelami 3D w dokumentach. Znacznie ułatwione zostało także dodawanie podpisów cyfrowych bądź inicjałów do wysyłanych plików.

Podstawowa wersja programu pozwala na przeglądanie plików, komentowanie, dodawanie certyfikatów oraz korzystanie z „linijki”. Bardziej zaawansowane funkcje, jak łączenie dokumentów, optymalizacja skanów, porównywanie dokumentów, przygotowywanie formularzy, zaawansowane drukowanie czy tworzenie indeksów wymagają kupienia abonamentu w Document Cloud.

W Polsce niestety dostępny jest tylko wyższy abonament, czyli Acrobat Pro DC, kosztujący 18,44 euro miesięcznie, jeśli zobowiążemy się do płacenia przynajmniej przez rok. Można także wykupić dostęp do Acrobata Pro tylko na jeden miesiąc za 30 euro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Acrobat Reader DC otworzy dokumenty w kartach

17
OPROGRAMOWANIE 19.10.2015 | Anna Rymsza

Październikowa aktualizacja Acrobata DC przynosi kilka drobnych zmian, które ułatwią nam życie. Najbardziej widoczną jest możliwość otwierania kilku dokumentów w kartach. Można oczywiście wrócić do pracy z kilkoma oknami, przechodząc do ustawień programu lub z pomocą skrótu klawiszowego (Control+K na Windowsie, Command+K na Macu). Ponadto poprawione zostały notatki, które działają szybciej i wyglądają nieco ładniej. Podczas pracy grupowej można łatwo odpowiedzieć na komentarz umieszczony na „żółtej karteczce”. Odświeżony został także interfejs narzędzia do łączenia kilku plików PDF,…

Adobe kończy wsparcie Acrobata X i Readera X w listopadzie

15
OPROGRAMOWANIE 15.09.2015 | Anna Rymsza

Zgodnie z ogólnymi zasadami, firma Adobe świadczy wsparcie techniczne dla swoich produktów przez 5 lat od udostępnienia klientom. 15 listopada upłynie wyznaczony termin od wydania Adobe Acrobata X (10.x) i Adobe Readera X (10.x), o czym firma dziś przypomniała. Wraz z tymi programami otwarta została usługa acrobat.com, ale dziś pod tym adresem znajdziemy Document Cloud. Koniec wsparcia dla tych produktów oznacza, że nie będzie już można zwrócić się o pomoc do obsługi technicznej Adobe w sprawie tych produktów oraz że firma nie będzie już rozprowadzać programów. Nie będą także wydawane…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.03.2016 20:47

Pełna inwigilacja to od kilku lat norma. Odhaczenie w ustawieniach ("Edycja" > "Preferencje") pola "Informacje o korzystaniu z aplikacji" zapewne i tak nic nie da... Większość aplikacji, np. Kaspersky, mimo odhaczenia podobnego pola jak w Adobe Acrobat Reader DC, i tak zbiera wszelkie możliwe informacje o użytkowniku. Takie opcje to pic na wodę i lepiej od razu blokować takie programy w porządnym firewallu.

  #1 06.02.2016 18:49

Witam , program jest naprawdę super - ale , ale ma mały problem uzupełniając nie zapisuje polskich znaków. Nie wiem czy to moja nie wiedza czy tak jest.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.