r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Audition CC 2018

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja muzyki

Adobe Audition to profeskonalny program do nagrywania, edycji, miksowania i wszelkiej obróbki dźwięku. Został przygotowany z myślą o świeżkach dźwiękowych do filmów, programach radiowych i nagraniach studyjnych.

Adobe Audition może posłużyć do nagrywania wielościeżkowych sesji, w tym z możliwością dopasowania poziomów głośności kolejnych ścieżek i odtwarzania niektórych podczas nagrywania kolejnej. Można także importować gotowe nagrania filmowe i dźwiękowe z dysku. Jedną z zalet programu jest możliwość usuwania dźwięków tła i szumów z nagrań.

Przy montażu dźwięku można dokładnie przeanalizować nagrania, także przeglądając spektrum. Przy montażu można skorzystać z gotowych pętli oraz wbudowanych efektów. Znajdziemy tu klasyczne modyfikacje, jak echa, modulatory, poprawianie wokalu czy efekty gitarowe. Można także nieco poprawić umiejętności wokalistów i instrumentalistów, poprawiając tony.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adobe zapowiada koniec Flasha i początek łatwego modelowania 3D

40
01.12.2015  •  Anna Rymsza

Do abonentów usługi Creative Cloud firmy Adobe dotarła kolejna aktualizacja. Co ciekawe, tym razem dostaliśmy także nowy program do modelowania postaci i zapowiedź ciekawej przyszłości. Zacznijmy od programu Fuse CC, którego darmową wersję podglądową znajdziecie w naszym katalogu dla Windowsa i Maców. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy mają do czynienia z humanoidalnymi postaciami. W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i innych części ciała dla obojga płci), precyzyjnie je formując z pomocą pędzla lub zestawu parametrów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.