reklama

Adobe Audition CC 2018

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program

Adobe Audition to profeskonalny program do nagrywania, edycji, miksowania i wszelkiej obróbki dźwięku. Został przygotowany z myślą o świeżkach dźwiękowych do filmów, programach radiowych i nagraniach studyjnych.

Adobe Audition może posłużyć do nagrywania wielościeżkowych sesji, w tym z możliwością dopasowania poziomów głośności kolejnych ścieżek i odtwarzania niektórych podczas nagrywania kolejnej. Można także importować gotowe nagrania filmowe i dźwiękowe z dysku. Jedną z zalet programu jest możliwość usuwania dźwięków tła i szumów z nagrań.

Przy montażu dźwięku można dokładnie przeanalizować nagrania, także przeglądając spektrum. Przy montażu można skorzystać z gotowych pętli oraz wbudowanych efektów. Znajdziemy tu klasyczne modyfikacje, jak echa, modulatory, poprawianie wokalu czy efekty gitarowe. Można także nieco poprawić umiejętności wokalistów i instrumentalistów, poprawiając tony.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić