r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Capture CC 3.2

Strona główna iOS Grafika i fotografia Inne programy graficzne

Adobe Capture CC to aplikacja, dzięki której możemy zebrać dane, a następnie wykorzystać je w takich programach jak Adobe Photoshop CC czy też Adobe Illustrator CC.

Owe narzędzia za pomocą których zbieramy szablony to: colors, shapes, brushes i looks. Dzięki kamerze w urządzenia możemy je wyłowić z otoczenia, poddać edycji i zapisać w chmurze, tak aby inne programy miały do nich dostęp. Za pierwszym razem przy każdym z nich czeka nas krótki samouczek podpowiadający za co odpowiada dany element i jak go uchwycić.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy posiadać darmowe konto w usłudze Creative Cloude. Możemy je założyć z poziomu aplikacji. Adobe Capture CC to darmowe narzędzie, które stanowi ciekawe uzupełnienie dla pozostałych programów firmy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adobe prezentuje dwie świetne aplikacje i świetlaną przyszłość Creative Cloud

6
05.10.2015  •  Anna Rymsza

Czy Creative Cloud może stworzyć „sieciowe płótno” dla artystów na całym świecie? Taką właśnie wizję usług w chmurze ma Adobe. CC ma być miejscem, gdzie ludzie znajdują inspirację, zdobywają zasoby, tworzą i prezentują swoje prace bez względu na to, gdzie tak naprawdę się znajdują. W Los Angeles właśnie trwa konferencja Adobe MAX, podczas której prawie 7 tysięcy osób z różnych branż zdobywają nową wiedzę o produktach firmy Adobe i tym, co je czeka. Do dużej już rodziny dołączyły dziś kolejne dwa produkty, kierowane do użytkowników urządzeń z systemem iOS: Photoshop Fix i Capture CC. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.