Adobe Color 1.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Adobe Color to proste narzędzie stworzone przez firmę Adobe, którego zadaniem jest pomoc w rozpoznawaniu kolorów, wraz z możliwością importu danych do innych aplikacji tego producenta.

Choć aplikacja Adobe Color jest darmowa, aby z niej skorzystać niezbędne jest posiadanie konta w chmurze Adobe. Możemy je założyć z poziomu aplikacji, bądź też zalogować się na już posiadane. Zaraz po uruchomieniu Adobe Color aktywuje nasz aparat i na żywo wyłapuje kolory z otoczenia. Cały czas mamy podgląd na efekty jego pracy.

Dodatkowo grafiki mogą pochodzić z pamięci naszego urządzenia. Aplikacja pozwala na zapisanie wyników w chmurze, dzięki czemu nie tylko mamy do nich dostęp na innych urządzeniach, ale także możemy je importować do takich programów jak Illustrator, InDesign i Photoshop.

Z poziomu Adobe Color zmienimy także suwaki kolorów RGB. Interfejs jest prosty i bardzo intuicyjny, całość dopełnia polska wersja językowa. Adobe Color to obecnie jedna z najlepszych darmowych aplikacji tego typu na Androida.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych