Adobe Color CC Adobe Color CC 2.2.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Adobe Color ma nam pomóc w dokładnym rozpoznaniu kolorów z otaczającego nas świata oraz zdjęć. Dodatkowo rozpoznane dane możemy przesłać do innych programów rodziny Adobe.

Choć aplikacja Adobe Color jest darmowa, aby z niej skorzystać niezbędne jest posiadanie konta w chmurze Adobe. Możemy je założyć z poziomu aplikacji, bądź też zalogować się na już posiadane. Zaraz po uruchomieniu Adobe Color aktywuje nasz aparat i na żywo wyłapuje kolory z otoczenia. Cały czas mamy podgląd na efekty jego pracy.

Dodatkowo grafiki mogą pochodzić z pamięci naszego urządzenia. Aplikacja pozwala na zapisanie wyników w chmurze, dzięki czemu nie tylko mamy do nich dostęp na innych urządzeniach, ale także możemy je importować do takich programów jak Illustrator, InDesign i Photoshop.

Z poziomu Adobe Color zmienimy także suwaki kolorów RGB. Interfejs jest prosty i bardzo intuicyjny, całość dopełnia polska wersja językowa. Adobe Color CC to obecnie jedna z najlepszych darmowych aplikacji tego typu na Androida.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!