Adobe Dimension CC Adobe Dimension CC 1.0

Strona główna Mac Grafika Tworzenie grafiki do prezentacji
Pobierz program

Adobe Dimension CC to ciekawy program, przeznaczony do tworzenia fotorealistycznych grafik reklamowych. Dimension CC umożliwia łatwe łączenie obrazów 2D i 3D, dzięki czemu można szybko przygotować imponujące wizualizacje produktów lub sztukę abstrakcyjną. Program powstał z myślą o projektantach, nie o specjalistach od grafiki 3D i renderowania.

Dimension CC pozwala przygotować fotorealistyczne obrazy osobom, które nie mają doświadczenia z teksturowaniem i oświetlaniem modeli. W programie wystarczy umieścić model, dopasować do niego materiały i ustawić oświetlenie, co można zrobić w kilku prostych krokach. Dimension CC automatycznie wykryje horyzont i pomoże w prawidłowym ustawieniu modelu w scenie. Ponadto, dla lepszego efektu, można wygenerować oświetlenie na podstawie obrazu tła.

Wszelkie zmiany zobaczymy w czasie rzeczywistym, co pozwala eksperymentować z ustawieniami i oświetleniem modelu. Można również zmienić wirtualną kamerę, która rejestruje obraz przygotowywany w Dimension CC. Dzięki temu można wybrać perspektywę, kąt widzenia i głębię ostrości sceny.

Adobe Dimension CC świetnie integruje się z Adobe Stock, co znacznie ułatwia korzystanie z różnych zasobów i materiałów.

Adobe Project Felix jest dostępny w wersji testowej i tylko dla posiadających abonament Creative Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!