Adobe Experience Design CC Adobe Experience Design CC 37.0.22

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Adobe Experience Design CC to eksperymentalny projekt firmy Adobe, przeznaczony do projektowania i prototypowania stron i aplikacji mobilnych. W programie znajdują się wszystkie narzędzia niezbędne do opracowania interfejsu i zachowania aplikacji mobilnej lub webowej.

Program powstał od podstaw z myślą o szybkim i wygodnym projektowaniu aplikacji. Można w nim szybko przechodzić między widokiem projektu wizualnego i prototypu aplikacji, by przetestować pomysły. Wiele zadań, jak tworzenie siatek, zostało zautomatyzowanych. Zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym. Ponadto można tworzyć szkielety i błyskawicznie udostępniać projekty innym członkom zespołu.

Narzędzia w Adobe Experience Design CC pozwalają rysować, a także na wiele sposobów wykorzystywać i modyfikować dostarczone elmenty przy tworzeniu interaktywnych prototypów. Program pozwala dokładnie przetestować, jak będą zachowywały się elementy interfejsu, sprawdzić animacje i różne sposoby interakcji. Zasoby można od razu przygotować do produkcyjnego wykorzystania a gotowej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!