Adobe Fireworks CS6

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Fireworks to narzędzie do tworzenia i optymalizacji wyglądu, wielkości oraz jakości obrazów zarówno rastrowych jak i wektorowych przeznaczonych do bezpośredniego wykorzystania w Dreamweaverze czy Flashu.

W Fireworks prócz możliwości przygotowania obrazów można projektować elementy nawigacyjne oparte na warstwach, a także przyciski reagujące na określone zdarzenia wykorzystując CSS i JavaScript. Rysowane obiekty wektorowe są w pełni kompatybilne z tworzonymi we Flashu co umożliwia łatwy import/eksport do obu aplikacji. Program posiada m.in. opcje kopiowania obiektów z Fireworksa i wklejania ich bezpośrednio do Dreamweavera lub Flasha, wykorzystywania styli na warstwach czy tworzenia wielu stron projektowych w jednym pliku (PNG).

Wśród nowości Fireworksa CS6 znalazła się zwiększona wydajność pracy w systemach Mac OS i Windows. Ulepszono także obsługę arkuszy CSS3 (m.in. funkcję wyodrębniania z kodu HTML), biblioteki jQuery oraz usprawniono zarządzanie kolorami - tj. przełączanie pomiędzy kolorami stałymi, gradientami i wzorcami.

Uwaga!

  1. Wersja testowa dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.
  2. Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem wbudowanego na stronie Adobe menedżera pobierania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!