r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Flex Builder za darmo dla bezrobotnych programistów

Strona główna Aktualności

Jeśli jesteś programistą WWW i niedawno straciłeś pracę, Adobe może przyjść Ci z pomocą. W ramach promocji języka Flex pośród twórców stron i aplikacji WWW na platformy Adobe zespół zajmujący się "nawracaniem" (mówią o sobie "Adobe evangelists") oferuje darmową kopię Adobe Flex Builder do wykorzystania w celach edukacyjnych. Dzięki akcji developer dotknięty sytuacją ekonomiczną na świecie podniesie swoje kwalifikacje w czasie szukania nowej pracy.

Adobe Flex Builder to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) oferujące możliwość kodowania, projektowania interfejsu oraz debugowania dla języka Flex. Flex został stworzony na potrzeby bogatych wizualnie aplikacji WWW, które buduje się z komponentów ułożonych w języku znaczników MXML oraz skryptów ActionScript 3 (używany również w programowaniu Flash).

Aby skorzystać z tej osobliwej promocji (aby się nawrócić) wystarczy skontaktować się z jednym z członków grupy - na przykład Andrew Shortenem - przedstawić swoją historię, doświadczenie, opisać ostatnie miejsce pracy. W zamian można otrzymać kopię środowiska oraz zestaw sprawdzonych materiałów do nauki. Program nie ma ograniczeń geograficznych i, co ważne, po znalezieniu pracy nie trzeba rezygnować z otrzymanej kopii Flex Buildera i przerywać nauki. Według Shortena zapotrzebowanie programistów znających tę platformę będzie wciąż rosnąć, więc warto się z nią zapoznać.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.