r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Illustrator CC 2018

Strona główna Mac Grafika Tworzenie i edycja grafiki wektorowej

Adobe Illustrator CC to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów do tworzenia grafiki wektorowej, zarówno z myślą o druku, jak i prezentacji w postaci cyfrowej. Illustrator powstał z myślą o projektowaniu i tworzeniu ilustracji, ale jego możliwości są dużo szersze.

Galeria programu

Illustrator CC pozwala na intuicyjne nanoszenie i modyfikowanie kształtów, a także oferuje bogate możliwości kolorowania ich deseniami, gradientami i własnymi siatkami. Narzędzie Live Trace pozwala szybko konwertować grafiki rastrowe na opis wektorowy, Live Color zaś pozwala automatycznie zmienić kolorystykę projektu przy jednoczesnym zachowaniu proporcji pomiędzy poszczególnymi kolorami w projekcie.

Zaletą Adobe Illustratora jest w pełni modyfikowalny interfejs użytkownika, a także możliwość eksportu do grafiki wielu formatów, w tym SVG i SVG-t. Na jego korzyść działa także świetna integracja z innymi usługami firmy Adobe, jak Adobe Stock, Portfolio, dysk Creative Cloud, biblioteki i aplikacje mobilne producenta.

Wersja testowa dostępna jest tylko po angielsku i działa przez tydzień. By pobrać program należy zalogować się swoim Adobe ID.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w CC: Photoshop zmieni kształt twarzy, Premiere Pro pracuje w Ultra HD i VR

26
OPROGRAMOWANIE 21.06.2016 | Anna Rymsza

W usłudze Creative Cloud nieustannie pojawia się coś nowego – tymi słowami chmura Adobe przywitała nas po włączeniu komputerów dziś rano. Photoshop, Premiere Pro, Illustrator, InDesign i Adobe Stock dostały dziś aktualizacje Photoshop CC Zacznę od Photoshopa, jako że jest programem najbardziej rozpoznawalnym. Najciekawszą nowością jest zmiana w filtrze Liquify (Formowanie), dobrze znaną wszystkim, którym zdarzyło się „wyszczuplić” modelkę. Filtr uzyskał możliwość rozpoznawania części twarzy, co daje nowe możliwości przy retuszu portretów.   Na niezwykle przydatną wygląda nowa…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.