Adobe Illustrator CC Adobe Illustrator CC 2018

Strona główna Mac Grafika Tworzenie i edycja grafiki wektorowej
Pobierz program

Adobe Illustrator CC to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów do tworzenia grafiki wektorowej, zarówno z myślą o druku, jak i prezentacji w postaci cyfrowej. Illustrator powstał z myślą o projektowaniu i tworzeniu ilustracji, ale jego możliwości są dużo szersze.

Illustrator CC pozwala na intuicyjne nanoszenie i modyfikowanie kształtów, a także oferuje bogate możliwości kolorowania ich deseniami, gradientami i własnymi siatkami. Narzędzie Live Trace pozwala szybko konwertować grafiki rastrowe na opis wektorowy, Live Color zaś pozwala automatycznie zmienić kolorystykę projektu przy jednoczesnym zachowaniu proporcji pomiędzy poszczególnymi kolorami w projekcie.

Zaletą Adobe Illustratora jest w pełni modyfikowalny interfejs użytkownika, a także możliwość eksportu do grafiki wielu formatów, w tym SVG i SVG-t. Na jego korzyść działa także świetna integracja z innymi usługami firmy Adobe, jak Adobe Stock, Portfolio, dysk Creative Cloud, biblioteki i aplikacje mobilne producenta.

Wersja testowa dostępna jest tylko po angielsku i działa przez tydzień. By pobrać program należy zalogować się swoim Adobe ID.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!