r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Media Player w wersji finalnej

Strona główna Aktualności

Rok temu, na targach National Association of Broadcasters w Las Vegas, Adobe ogłosiło nowy produkt - Adobe Media Player (nazwa kodowa projektu "Philo"), który miał zapewnić większe możliwości podczas odtwarzania wideo na stronach internetowych, wliczając w to opcję pozwalającą na oglądanie materiału wysokiej rozdzielczości zarówno w sieci, jak i offline.

Od dziś pobierać możemy finalną wersję Adobe Media Playera. Aplikacja pozwala na odtwarzanie online i offline filmów flash, zarządzanie nimi, a także, dzięki współpracy jaką nawiązywało Adobe, wyszukiwanie, subskrybowanie i pobieranie z zasobów takich marek jak: CBS, MTV, Comedy Central i wielu innych. Oczywiście baza, i tak rozległa będzie stale się rozrastała ponieważ dołączać swoje materiały może każdy.

Nie można nie wspomnieć o wysokiej rozdzielczości - Adobe Media Player pozwala na odtwarzanie filmów w jakości Full HD (1080p).

Najnowszą wersję Adobe Media Playera 1.0 znaleźć można w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.