r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Photoshop 8 jeszcze w tym roku

Strona główna Aktualności

Potwierdzają się informacje o tym, że Adobe Systems jeszcze w tym roku wprowadzi na rynek nową, 8 wersję programu Photoshop (pisaliśmy już o tym w styczniu). Odświeży też inne kluczowe aplikacje - twierdzą analitycy z banku inwestycyjnego USB Piper.

Bank rekomenduje kupno akcji Adobe, gdyż, jak utrzymuje, najpóźniej w listopadzie-grudniu na rynek trafią nowe produkty tej firmy. Najbardziej wyczekiwaną premierą jest Photoshop 8. "Siódemka" jest na rynku już od ponad roku. Oczywiste jest, że wraz z wprowadzeniem na rynek nowej odsłony Photoshopa, Adobe zaktualizuje też programy Illustrator oraz InDesign. Oprócz sprzedaży pojedynczych tytułów Adobe oferuje bowiem swoim klientom także całe pakiety programów.

W ubiegłym miesiącu w Internecie pojawiły się pierwsze przecieki na temat nowego Photoshopa - screeny z beta-wersji programu dla systemu Mac OS X. Zdecydowana reakcja Adobe i żądania usunięcia materiałów zostały powszechnie odebrane jako najlepsze potwierdzenie ich autentyczności.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.