Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0 już jest

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja programu Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0 firmy Adobe. Sygnalizuje to rychłe nadejście pełnej wersji Adobe Photoshop Album 3.0.

Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0 jest bardzo interesującą przeglądarką graficzną z opcjami katalogowania zdjęć. Wersja Starter Edition to bezpłatna ale ograniczona funkcjonalnie aplikacja Photoshop Album 3.0. Program oprócz przeglądania zdjęć, umożliwia ich podstawową obróbkę (m.in. automatyczną regulację kontrastu i koloru, wyostrzanie i redukcję tzw. efektu czerwonych oczu). Segregowanie i opisywanie zdjęć jest wyjątkowo proste dzięki innowacyjnemu systemowi specjalnych znaczników (tzw. tagów). Unikalną funkcją jest możliwość odczytu zdjęć z dowolnego dokumentu w formacie PDF, a także zapis wybranych zdjęć jako pokaz slajdów w postaci dokumentu PDF.

W najnowszej wersji producent ulepszył możliwości wymieniania się zdjęciami z innymi użytkownikami przez Internet, wczytania zdjęć ze skanera, aparatu cyfrowego, telefonu komórkowego czy karty pamięci. Ważną informacją jest zmiana wymagań systemowych. Wymagany jest system Windows 2000 z zainstalowanym Service Pack 4 lub Windows XP z Service Pack 2.

Program można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć

© dobreprogramy
s