Adobe Photoshop Camera Adobe Photoshop Camera 1.0.41

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Adobe Photoshop Camera to innowacyjna aplikacja do wykonywania pięknych fotografii, która bazuje na silniku wspieranym przez sztuczną inteligencję. Kierowana ona jest w głównej mierze do osób publikujących zdjęcia w serwisach społecznościowych, jednak z powodzeniem skorzystać z niej może każdy kto chciałby robić ciekawe i efektowne fotografie bez konieczności ich obróbki.

Adobe Photoshop Camera na tle innych rozwiązań tego typu czy narzędzi wbudowanych w mobilnych systemach operacyjnych oferuje znacznie większe możliwości wykonywania pięknych zdjęć. Za większością z nich stoi mechanizm sztucznej inteligencji i samouczenia Adobe Sensei, dzięki któremu w niezwykle prosty sposób nałożymy na zdjęcie godne uwagi efekty, nie naruszając przy tym oryginalnej fotografii.

Efektów jest naprawdę sporo, zarówno tych dostarczanych wraz z aplikacją, jak również możliwych do pobrania za darmo z oficjalnej biblioteki. To jednak nie wszystko, Adobe Photoshop Camera dysponuje funkcją auto-korekty, która w większości przypadków skutecznie i w pełni automatycznie skoryguje niedoskonałości zdjęć.

Uwaga!

  • Aplikacja Adobe Photoshop Camera znajduje się w fazie rozwoju i może pracować niestabilnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!