Adobe Photoshop Elements 5 i Premiere Elements 3

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniu dzisiejszym na stronach Adobe przedstawione zostały dwie nowe wersje Adobe Photoshop Elements 5 i Premiere Elements 3. Pierwszy z programów służy do edycji fotografii pozwalający w łatwy sposób likwidować skazy, edytować parametry oświetlenia. Wśród nowych możliwości znajdziemy narzędzia służące do polepszenia jakości zdjęć, wykorzystywania gotowych szablonów do ich prezentacji, animowania, udostępniania w sieci, zgłaszania do druku za pomocą wbudowanych usług, tworzenia kopii zapasowych oraz pracę ze zdjęciami z urządzeń mobilnych. Ciekawą funkcją jest katalogowanie zdjęć i ich przypinanie do wirtualnej mapki, co pozwala na powiązanie zdjęć z konkretnym miejscem.

Premiere Elements 3 z kolei stosowany jest do montowania filmów oraz ich łatwego udostępniania innym użytkownikom na nośnikach, urządzeniach mobilnych i sieci, przygotowywania wersji DVD wraz z rozbudowanymi menu w celu wypalenia ich z poziomu aplikacji. Nowa wersja pozwala na budowanie filmów z wielu innych korzystając z drag&drop, o wiele prostszą edycję klipów w trybie 'Monitor View', bezproblemowy import danych z kamer video DVD i HDV oraz na dodawanie narracji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi