r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Photoshop Express 1.0.0.343

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Prosta aplikacja do edycji naszych zdjęć i grafik od firmy Adobe. Poza zestawem narzędzi, zapewnia także dostęp do konta w usłudze adobe revel.

Galeria programu

Pierwsze uruchomienie wita nas krótkim przewodnikiem po programie. Główne okno programu podzielono na dwie części. Pierwsze poświęcono adobe revel. Jest to nasze konto Adobe w którym możemy trzymać prace z różnych aplikacji firmy Adobe. Logowanie może odbyć się za pomocą konta Googla + bądź Facebook.

Druga zakładka skupia się na naszym urządzeniu. Znajdziemy tam dwa duże kafelki, jeden uaktywnia aparat, kolejny przenosi nas do naszej galerii. Dość nietypowo przedstawiono narzędzia. Ich główna lista nie znajduje się u dołu, a jest przedstawiona w formie tekstu na podglądzie grafiki. Dopiero wybór odpowiedniej kategorii, przywołuje bardziej standardowe menu.

Same narzędzie prezentują się klasycznie. Możemy przycinać i obracać zdjęcie, dodawać ramki, filtry, zmieniać cieniowanie. Ciekawie prezentuje się automatyczne poprawianie zdjęć. Efekt końcowy jest zazwyczaj zadowalający. Poza darmowymi efektami dostępna jest dodatkowa, płatna paczka. Aplikacja nie wybija się ponad inne, dostępne w sklepie. Jej największą, niedostępną dla innych opcją jest wsparcie dla adobe revel (które również posiada płatną wersję PRO).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 16:44

Niby to Photoshop i od Adobe, ale jednak niczym szczególnym nie wyróżnia się spośród konkurencyjnych rozwiązań tego typu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.