r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Photoshop Fix 1.0.499

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Adobe Photoshop Fix to potężna aplikacja do retuszu zdjęć. Można z jej pomocą wykonać takie zabiegi, jak formowanie twarzy, wygładzanie skóry, zmiana ostrości czy malowanie po zdjęciach.

Galeria programu

Adobe Photoshop Fix daje dostęp do takich narzędzi, jak formowanie twarzy z zachowaniem charakterystycznych punktów, rozjaśnianie, usuwanie punktowych niedoskonałości i zakrywanie większych obszarów „łatkami” oraz wygładzanie faktury. Ponadto można manipulować barwami na zdjęciach, a także malować i pobierać barwy ze zdjęć.

Ponadto w Fix można stosować różne efekty, jak winieta. Aplikacja pozwala też na zmianę głębi ostrości zdjęcia przez wyostrzenie pierwszego planu i rozmycie mniej istotnych elementów.

Edytowane zdjęcia można zapisać z zachowaniem warstw i dokończyć pracę w Photoshopie na komputerze. Można także korzystać z zasobów zapisanych na koncie Creative Cloud i w innych aplikacjach Adobe.

Aplikacja wymaga logowania na konto Adobe, ale nie trzeba opłacać abonamentu Creative Cloud, by z niej korzystać.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Photoshop 2017 – duży numer i małe zmiany, ale warto obserwować Projekt Felix

86
OPROGRAMOWANIE 02.11.2016 | Anna Rymsza

Abonament Creative Cloud zapewnia użytkownikom regularne, niewielkie aktualizacje, ale czasami przychodzi moment, gdy do rąk fotografów i projektantów trafia coś wielkiego. Photoshop 2017 taki nie jest i choć numer zobowiązuje, aktualizacja nie przynosi więcej nowości niż zwykle w samym Photoshopie. Warto jednak przyjrzeć się innym programom, nad którymi pracuje Adobe. Project Felix Nowości przedstawiać wypada zaczynając nie od Photoshopa 2017, ale od projektu Felix – nowego członka rodziny Creative Cloud. Program ten jest kierowany przede wszystkim do tworzących grafiki reklamowe i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.