r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Photoshop Fix 1.7

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Choć aplikacja Adobe Photoshop Fix wygląda niepozornie, to skrywa w sobie zestaw świetnych narzędzi do edycji naszych zdjęć z poziomu naszych urządzeń mobilnych z systemem iOS.

Największą zaletą aplikacji jest jej świetnie zaprojektowany interfejs. Sprawia, że edytowanie niedoskonałości jest nie tylko przyjemne, ale i wygodne nawet na ekranach iPhone’a 5. Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od zalogowania się na nasze konto Creative Cloude (możemy je również założyć za darmo z poziomu aplikacji). Następnie po krótkiej prezentacji możemy przejść do zabawy programem. Znajdziemy w nim także gotowe poradniki, które pokrótce przedstawią możliwości Adobe Photoshop Fix.

Poza zestawem tradycyjnych narzędzi typowym dla mobilnych aplikacji do edycji zdjęć, otrzymujemy również możliwość wygładzania krawędzi, wybranych elementów (jak np. niedoskonałości skóry), inteligentne rozpoznawanie części twarzy wraz z ich edycją, czy też rozciągania dowolnego fragmentu. Każde z narzędzi jest opisane, a wspominany już interfejs sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Efekt naszej pracy możemy udostępnić innym oraz w prosty sposób przesłać do desktopowej wersji Photoshopa CC.

Adobe Photoshop Fix sprawdzi się zarówno jako aplikacji do szybkiej edycji zdjęć selfie jak i bardziej zaawansowanych operacjach na zdjęciach. Jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu spośród dostępnych w sklepie App Store.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Photoshop 2017 – duży numer i małe zmiany, ale warto obserwować Projekt Felix

86
02.11.2016  •  Anna Rymsza

Abonament Creative Cloud zapewnia użytkownikom regularne, niewielkie aktualizacje, ale czasami przychodzi moment, gdy do rąk fotografów i projektantów trafia coś wielkiego. Photoshop 2017 taki nie jest i choć numer zobowiązuje, aktualizacja nie przynosi więcej nowości niż zwykle w samym Photoshopie. Warto jednak przyjrzeć się innym programom, nad którymi pracuje Adobe. Project Felix Nowości przedstawiać wypada zaczynając nie od Photoshopa 2017, ale od projektu Felix – nowego członka rodziny Creative Cloud. Program ten jest kierowany przede wszystkim do tworzących grafiki reklamowe i…

Adobe prezentuje dwie świetne aplikacje i świetlaną przyszłość Creative Cloud

6
05.10.2015  •  Anna Rymsza

Czy Creative Cloud może stworzyć „sieciowe płótno” dla artystów na całym świecie? Taką właśnie wizję usług w chmurze ma Adobe. CC ma być miejscem, gdzie ludzie znajdują inspirację, zdobywają zasoby, tworzą i prezentują swoje prace bez względu na to, gdzie tak naprawdę się znajdują. W Los Angeles właśnie trwa konferencja Adobe MAX, podczas której prawie 7 tysięcy osób z różnych branż zdobywają nową wiedzę o produktach firmy Adobe i tym, co je czeka. Do dużej już rodziny dołączyły dziś kolejne dwa produkty, kierowane do użytkowników urządzeń z systemem iOS: Photoshop Fix i Capture CC. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.