Adobe Photoshop Fix Adobe Photoshop Fix version 1.7.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Choć aplikacja Adobe Photoshop Fix wygląda niepozornie, to skrywa w sobie zestaw świetnych narzędzi do edycji naszych zdjęć z poziomu naszych urządzeń mobilnych z systemem iOS.

Największą zaletą aplikacji jest jej świetnie zaprojektowany interfejs. Sprawia, że edytowanie niedoskonałości jest nie tylko przyjemne, ale i wygodne nawet na ekranach iPhone’a 5. Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od zalogowania się na nasze konto Creative Cloude (możemy je również założyć za darmo z poziomu aplikacji). Następnie po krótkiej prezentacji możemy przejść do zabawy programem. Znajdziemy w nim także gotowe poradniki, które pokrótce przedstawią możliwości Adobe Photoshop Fix.

Poza zestawem tradycyjnych narzędzi typowym dla mobilnych aplikacji do edycji zdjęć, otrzymujemy również możliwość wygładzania krawędzi, wybranych elementów (jak np. niedoskonałości skóry), inteligentne rozpoznawanie części twarzy wraz z ich edycją, czy też rozciągania dowolnego fragmentu. Każde z narzędzi jest opisane, a wspominany już interfejs sprawia, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Efekt naszej pracy możemy udostępnić innym oraz w prosty sposób przesłać do desktopowej wersji Photoshopa CC.

Adobe Photoshop Fix sprawdzi się zarówno jako aplikacji do szybkiej edycji zdjęć selfie jak i bardziej zaawansowanych operacjach na zdjęciach. Jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu spośród dostępnych w sklepie App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!