r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Project Felix beta

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej

Projekt Felix to bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia fotorealistycznych grafik na podstawie modeli. Felix umożliwia łatwe łączenie obrazów 2D i 3D, świateł i materiałów, dzięki czemu można szybko przygotować imponujące wizualizacje produktów. Program powstał z myślą o projektantach, nie o specjalistach od grafiki 3D i renderowania. Nie ma tu też narzędzi do modelowania.

Project Felix pozwala przygotować fotorealistyczne obrazy osobom, które nie mają doświadczenia z teksturowaniem i oświetlaniem modeli. W programie wystarczy umieścić model, dopasować do niego materiały i ustawić oświetlenie, co można zrobić w kilku prostych krokach. Felix automatycznie wykryje horyzont i pomoże w prawidłowym ustawieniu modelu w scenie. Ponadto, dla lepszego efektu, można wygenerować oświetlenie na podstawie obrazu tła.

Wszelkie zmiany zobaczymy w czasie rzeczywistym, co pozwala eksperymentować z ustawieniami i oświetleniem modelu. Można również zmienić wirtualną kamerę, która rejestruje obraz przygotowywany w Feliksie. Dzięki temu można wybrać perspektywę, kąt widzenia i głębię ostrości sceny. Projekt Felix świetnie integruje się z Adobe Stock, co znacznie ułatwia korzystanie z różnych zasobów. Adobe Project Felix jest dostępny w wersji testowej i tylko dla posiadających abonament Creative Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 16.03.2017 13:10

Adobe Project Felix beta - czym te mózgi śmierdzą ? to szczyt Zombie ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.