Adobe Reader Adobe Reader 10.1.2.0

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Adobe Reader to znane wszystkim oprogramowanie do wyświetlania dokumentów pdf. Jest to niezbędna aplikacja dla każdego użytkownika smartfona, któremu zdarza się mieć do czynienia z takimi plikami.

Wśród darmowych możliwości Adobe Reader znajdziemy otwieranie i przeszukiwanie plików PDF w tym tych zabezpieczonych hasłem. Program radzi sobie dobrze nawet z większymi dokumentami. Podczas przeglądania dysponujemy zestawem narzędzi takich jak zakładki, czy też podkreślanie. Wspiera zapisywanie i odczytywanie z karty SD oraz chmury Adobe i OneDrive.

Poruszanie się pomiędzy dużą ilością stron ułatwia dolny pasek, który pozwala na błyskawiczne przemieszczanie się w dokumencie. Warto nadmienić, że aplikacja umożliwia także wyszukiwanie w pliku, kopiowanie tekstu czy bezpośrednie otwieranie linków z dokumentu.

Aplikacja dostępna jest w oddzielnej wersji na Windows Phone 7.5 i 8. Płatne opcje, opłacane w abonamencie miesięcznym to możliwość konwertowania plików pdf na inne formaty, oraz innych na pliki pdf. Niestety abonament ten nie należy do niskich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!