r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Reader 10.1.2.0

Strona główna Windows Phone Biuro

Adobe Reader to znane wszystkim oprogramowanie do wyświetlania dokumentów pdf. Jest to niezbędna aplikacja dla każdego użytkownika smartfona, któremu zdarza się mieć do czynienia z takimi plikami.

Galeria programu

Wśród darmowych możliwości Adobe Reader znajdziemy otwieranie i przeszukiwanie plików PDF w tym tych zabezpieczonych hasłem. Program radzi sobie dobrze nawet z większymi dokumentami. Podczas przeglądania dysponujemy zestawem narzędzi takich jak zakładki, czy też podkreślanie. Wspiera zapisywanie i odczytywanie z karty SD oraz chmury Adobe i OneDrive.

Poruszanie się pomiędzy dużą ilością stron ułatwia dolny pasek, który pozwala na błyskawiczne przemieszczanie się w dokumencie. Warto nadmienić, że aplikacja umożliwia także wyszukiwanie w pliku, kopiowanie tekstu czy bezpośrednie otwieranie linków z dokumentu.

Aplikacja dostępna jest w oddzielnej wersji na Windows Phone 7.5 i 8. Płatne opcje, opłacane w abonamencie miesięcznym to możliwość konwertowania plików pdf na inne formaty, oraz innych na pliki pdf. Niestety abonament ten nie należy do niskich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
korsarz50   1 #2 04.04.2017 09:30

Nie otwiera PDF 3D :(

korsarz50   1 #1 04.04.2017 09:21

Nie działa 3D pdf na telefonach. Android działa (ma apkę), OS działa (ma apkę), Windows nie działa(nie ma apki).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.