r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Reader 7.0 także dla Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Doskonale wszystkim znana firma Adobe wypuściła wersję swojej darmowej przeglądarki dokumentów PDF przeznaczoną dla systemów operacyjnych Linuks. Bezpośredni udział Adobe w rynku aplikacji na tę platformę wywołany jest rosnącym udziałem "Pingwina" w rynku systemów operacyjnych zarówno do zastosowań domowych jak i dla firm i instytucji. Nową, stopniowo wprowadzaną politykę większej przyjazności produktów Adobe dla systemów Linuks zapowiadało już pojawienie się bety Readera 7.0 w Holandii przed kilkoma miesiącami. Holandia bowiem należy do krajów, w których zeznania podatkowe można wypełniać elektronicznie (obecnie przy użyciu technologii elektronicznych formularzy dostępną z posiomu dokumentów PDF).

Zainteresowanie Adobe Linuksem rośnie od kilku lat i obiawiało się m.in. współpracą z Red Hat czy Novellem (niezwykle intensywnie promującym swój Novell Linux), której owocem było kilka wymienionych między Adobe i Red Hat technologii.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.