r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Reader XI ma największe możliwości w historii tego programu

Strona główna Aktualności

Zapowiedziany 30 września Reader 11 (czy też XI) jest już dostępny do pobrania. Darmowy program do przeglądania (i nie tylko) plików PDF firmy Adobe ma podobno największe możliwości w historii.

Największy nacisk Adobe wciąż kładzie na wygodę i tempo pracy, bezpieczeństwo i pracę w środowisku biznesowym. Udoskonalone narzędzia dają szerokie możliwości komentowania dokumentu (tekst, stempelki, dołączanie plików, komentarze dźwiękowe, podkreślanie, linie, strzałki, kształty), poprawione zostały możliwości uzupełniania formularzy i możliwości podpisywania plików podpisem cyfrowym. Wciąż trwają prace nad udoskonalaniem eksportu plików PDF do formatów czytelnych dla Worda i Excela (DOCX, XLSX). Ponadto najnowszy Reader pozwala w pełni wykorzystać nowości wprowadzone w interfejsie OX S 10.8 (Mountain Lion) oraz został przystosowany do pracy z Windowsem 8.

W środowiskach biznesowych do wdrożenia Adobe Readera XI można wykorzystać różne narzędzia automatyzujące, jak na przykład Adobe Customization Wizard, Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM) i Microsoft System Center Updates Publisher (SCUP).

r   e   k   l   a   m   a

Najnowszego Adobe Readera można pobrać z naszego portalu dla Windowsa i OS X. Warto również zwrócić uwagę na odmianę mobilną programu, która dostępna jest, na razie w wersji 10, dla iOS i Androida.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.