Adobe Revel Adobe Revel

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Adobe Revel to aplikacja przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem Android łącząca w sobie możliwości niewielkiej aplikacji do edycji zdjęć oraz chmury do ich przechowywania. Głównym jej zamierzeniem jest danie użytkownikowi do dyspozycji jednego miejsca, z którego będzie mógł zarządzać zdjęciami osobistymi i tymi udostępnianymi rodzinie czy znajomym.

Aplikacja integruje się z kontem Adobe i umożliwia tworzenie nowych bibliotek zdjęć, domyślnie oferując główną. Te mogą mieć dowolne nazwy i być współdzielone z innymi użytkownikami. Po dodaniu biblioteki czas dodać do niej zdjęcia i filmy. Można wybrać te już zgromadzone na urządzeniu, lub też wykonać nowe za pomocą wbudowanego aparatu. Zdjęcia można także katalogować w oddzielnie tworzonych albumach. Z poziomu widoku samego zdjęcia można udostępnić je za pomocą systemowego mechanizmu udostępniania, pobrać na urządzenie, dodać opis, a także zmienić datę wykonania. Najciekawsze są jednak opcje edycyjne. Użytkownik znajdzie tutaj 25 filtrów (w tym najpopularniejsze takie jak sepia, negatyw czy zdjęcie czarno-białe), a także opcje prostowania, obracania czy odbijania w pionie i poziomie. Możliwa jest także edycja kontrastu, ekspozycji, cieni, temperatury kolorów czy cieni. Ostatnia z ważnych opcji dotyczy automatycznego usuwania tzw. czerwonych oczu.

W Revel możemy wybrane zdjęcia dodawać na listę ulubionych, a także przeglądać aktywność naszych znajomych. W ustawieniach możliwe jest także włączenie automatycznego importu z innych urządzeń podpiętych do chmury. Aplikacja jest darmowa, niestety nie posada interfejsu w języku polskim. Dostęp do chmury Adobe jest nielimitowany w okresie próbnym 30 dni. Po jego zakończeniu, w wersji darmowej użytkownik może na serwerach producenta przechowywać maksymalnie 50 zdjęć. Aby zwiększyć limit konieczne jest opłacanie subskrypcji miesięcznej lub rocznej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!