Adobe Spark Post Adobe Spark Post 5.1.0

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Adobe Spark Post do bardzo prosta w obsłudze aplikacja do tworzenia rozmaitych plakatów, kartek okolicznościowych, zaproszeń, memów, miniaturek do serwisu YouTube i wielu, wielu innych. Narzędzie nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności w zakresie projektowania.

Program do projektowania od twórców Photoshopa, Illustratora i InDesign

Z poziomu głównego okna Adobe Spark Post możemy wybrać rekomendowane projekty, a także sprawdzić inne dzieła przypisane do rozmaitych kategorii, takich jak np. animowane, kolaże, lifestyle, szkoła, podróż i jedzenie. Oprócz tego w Adobe Spark Post dostępne są również szablony zarezerwowane wyłącznie dla użytkowników wersji Premium, które można edytować po wykupieniu subskrypcji. Proponowane są dwa warianty: miesięczny w cenie 46,99 złotych oraz roczny za 469,99 zł. Decydując się na drugą opcję płacimy więc nie za 12. ale za 10. miesięcy.

Jak to działa?

W Adobe Spark Post istnieje również opcja tworzenia swojej pracy kompletnie od zera. Wystarczy kliknąć ikonę plusa widoczną w prawym górnym rogu ekranu i wyszukać grafikę wpisując odpowiednią frazę w języku angielskim (możliwe jest wybranie zdjęcia z galerii lub określenie koloru tła). Po wykonaniu tych czynności uruchomi się nieskomplikowany edytor, w którym zmienimy format i układ obrazu, dodamy tekst oraz efekty wizualne.

Warto wspomnieć, że program wykorzystuje funkcję synchronizowania danych „w chmurze”, dzięki czemu swoją pracę możemy rozpocząć na telefonie, a kontynuować na komputerze, o ile mamy oczywiście zainstalowaną na nim odpowiednią wersję Adobe Spark Post.

Opublikuj swoje dzieła w sieci

Adobe Spark Post pozwala na udostępnianie projektów w internecie za pośrednictwem znanych serwisów społecznościowych, takich jak np. Instagram czy Facebook. Możemy je również wysłać innym użytkownikom za pośrednictwem e-maila lub umieścić na blogu.

Najważniejsze informacje na temat Adobe Spark Post:

  • program do projektowania dla każdego od twórców Photoshopa, Illustratora i InDesign
  • sporo darmowych szablonów podzielonych na liczne kategorie
  • możliwość zakupu wersji Premium oferującej dostęp do nowych obrazów
  • funkcja udostępniania projektów w internecie
  • synchronizacja danych w „chmurze” pozwala na kontynuowanie pracy na innym urządzeniu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!