r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe kupuje firmę rozwijającą e-podpisy - EchoSign

Strona główna Aktualności

Firma Adobe zakupiła EchoSign zajmujący się rozwijaniem podpisów elektronicznych na potrzeby rozwiązań webowych.

Obecnie z rozwiązań EchoSign korzysta już ponad 3 mln internautów na świecie. Firma oferuje proste rozwiązania na podpisy elektroniczne - na przykład podczas przesyłania e-maili czy korzystania z pakietów biurowych online (Zoho Writer). Inne możliwości to obsługa Google Apps, Oracle CRM czy NetSuite. Technologia EchoSign oparta jest na szyfrowanej subskrypcji, dzięki czemu użytkownik nie musi za każdym razem podczas wysyłania dokumentów, podawać odpowiednich danych do stworzenia podpisu.

Adobe, jak czytamy w ogłoszeniu prasowym, chce zintegrować technologie EchoSign z takimi produktami jak SendNow, FormsCentral czy kreatorze plików PDF online CreatePDF. Są to usługi webowe przeznaczone głównie dla biznesu, ułatwiające przesyłanie dokumentów znakowanych podpisami elektronicznymi. Jak dotąd nie podano ceny, którą zapłacono za przejęcie EchoSign. Wiadomo natomiast, że wszyscy pracownicy firmy wkrótce dołączą do zespołu Adobe w Palo Alto.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.