r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe łata Download Managera

Strona główna Aktualności

Firma Adobe wydała poprawki usuwające krytyczną lukę w Download Managerze. Sprawą powinny zainteresować się osoby, które przed 23 lutego ściągnęły z firmowej witryny pobierania program Adobe Reader lub Flash Playera.

Download Manager jest narzędziem, które pomaga użytkownikom w efektywnym pobieraniu plików z serwerów Adobe i powinien ulec usunięciu wraz z ponownym uruchomieniem komputera. Krytyczna luka wykryta w tej usłudze mogła zostać wykorzystana do pobrania złośliwego oprogramowania na komputer użytkownika. Jak czytamy w biuletynie bezpieczeństwa, Adobe zaleca osobom które pobrały dziurawy Download Manager sprawdzenie, czy usługa jest dalej aktywna - w przypadku gdyby tak było, należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w biuletynie bezpieczeństwa. Równocześnie firma podkreśla, że problem został już usunięty i od 23 lutego Download Manager całkowicie bezpieczny.

Rzecznik prasowy Adobe poproszony o komentarz do całej sprawy powiedział, że bezpieczeństwo klientów jest dla jego firmy priorytetem numer jeden a wszelkie doniesienia o potencjalnych problemach dotyczących bezpieczeństwa są traktowane bardzo poważnie. Wszelkie problem bezpieczeństwa można zgłaszać nam w sposób bezpośredni lub za pośrednictwem naszej strony internetowej, dzięki czemu będziemy mogli szybko i we właściwy sposób rozwiązać dany problem - dodał rzecznik.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.